Hůrka Zdeněk

Působil na různých pozicích v řadě médií, mj. jako ředitel programu Radia FM Plus nebo jako regionální redaktor celostátního zpravodajství TV Prima. Nyní zastupuje různé subjekty při komunikaci s novináři, pořádá tiskové konference, věnuje se mediálnímu tréninku (příprava na vystupování v médiích). Organizuje a moderuje sportovní, společenské a kulturní akce, zajímá se o sport, historii, zeměpis, rád cestuje po exotických zemích. Je spoluzakladatelem nakladatelství Starý most.

Knihy autora

Druhá část třídílné série, která mapuje stavební vývoj města od konce 19. do konce 20. století. Plzeň v období konce první republiky, protektorátu i prvních let budování socialismu na historických fotografiích ze sbírek plzeňských muzeí, archivů i soukromých sběratelů.

Cena: 290 Kč
Vyprodáno

Třetí kniha fotografií stavebního vývoje Plzně od konce 19. do konce 20. století. Pohledy na zchátralé, neudržované domy v centru města v závěru socialistického období, na bloky staveb, které musely uvolnit místo širokým komunikacím i na výstavbu nových sídlišť na okrajích Plzně.

Cena: 290 Kč
Vyprodáno

Další reprezentativní publikace leteckých snímků tentokrát mapuje Karlovarský kraj. Volně navazuje na úspěšnou knihu "Plzeňský kraj z nebe". Netradiční záběry známých i neznámých míst z paluby letadla. Autorem fotografií je Jiří Berger.

Cena: 89 Kč
Původní cena: 590 Kč
Skladem