Aktuality

23.12.2022

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2022. Přejeme vám krásné, klidné a příjemně prožité vánoční svátky s dobrou knihou v ruce. V novém roce přejeme spoustu času na to, co máte nejraději. 

14.12.2022

Na serveru Novinky.cz vyšel článek, který představuje a hodnotí unikátní publikaci Šumavské osmdesátky a devadesátky. Kniha nabízí zatím nikdy nepublikované snímky šumavské hranice v přelomovém období kolem roku 1989. Na stránkách knihy tak můžete spatřit ještě funkční Železnou oponu, stejně jako její postupnou likvidaci a otevírání hranic. Článek k přečtení zde

29.11.2022

Právě vyšla kniha Starý Plzenec: události, příběhy, osobnosti, kde se dočtete o řadě událostí, příběhů a životních cestách staroplzeneckých osobností. Velká část se věnuje osudům Starého Plzence za protektorátu, ale představí vám také významné osobnosti, co své životy spojily s tímto městem - výtvarníky, hudebníky či literáty. Jedná se o volné pokračování předchozí knihy.

23.11.2022

Již od této středy 23. listopadu začínají na náměstí Republiky v Plzni vánoční trhy. Stánek Starého mostu nebude chybět! Najdete nás u kolotoče. Stánek bude otevřený každý den od 10:00 do 20.00 až do 23. prosince. Máme pro vás připravené naše letošní novinky a řadu našich publikací za výhodnější ceny. Přijďte, těšíme se na vás!