Hochman Pavel

Na studentskou spolupráci s okresními novinami navázal na počátku 90. let prací pro Plzeňský deník, kde téměř dvacet let zajišťoval zpravodajství z regionálních soutěží a publikoval materiály z fotbalové historie. Je spoluautorem publikací, které vyšly v našem nakladatelství - Vzestupy a pády, Plzeňská nej…rekordy, unikáty a kuriozity, Stoletá cesta k titulu, Fotbalové tažení Evropou, Plzeňský Beckenbauer a několika ročenek plzeňské Viktorie.

Knihy autora

Poutavě sepsaný životní příběh muže, kterému ležela u nohou nejen fotbalová Plzeň. Před zápasem proti Bayernu Mnichov v roce 1971 si v roli kapitána plzeňské Škodovky potřásl rukou se svým protějškem Franzem Beckenbauerem.

Cena: 269 Kč
Původní cena: 299 Kč
Vyprodáno

Album imaginárního fotbalového fanouška zaznamenává na fotografiích, novinových výstřižcích, vstupenkách, programech, plakátech a dalších zajímavostech události a mezníky v historii Viktorie Plzeň.

Cena: 179 Kč
Původní cena: 290 Kč
Vyprodáno

Uznávaný fotbalový odborník a historik Pavel Hochman sestavil s týmem spolupracovníků unikátní kroniku stoleté historie FC Viktoria Plzeň, která vyvrcholila ziskem mistrovského titulu v sezoně 2010-2011.

Cena: 399 Kč
Vyprodáno